Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu do jednej naturalnej rzęsy jedną rzęsę sztuczną. Rzęsy sztuczne mogą być: jedwabne lub z norek. Zabieg ten pozwala na uzyskanie efektu gęstych i dłuższych rzęs nawet o 50%. Efekt zabiegu zależy całkowicie od oczekiwań klientki. To ona decyduje  o długości i grubości rzęs wspólnie ze stylistką.

Zabieg przyklejania rzęs jest stosunkowo komfortowy - przez większość czasu klientka leży na łóżku z zamkniętymi oczami.

Zabieg przedłużania rzęs jest bezpieczny ponieważ pracuję na produktach renomowanych firm (głownie Noblelashes) posiadających atesty dopuszczające do używania ich w okolicach oczu. Ponadto klej nie ma kontaktu ze skórą ponieważ syntetyczne rzęsy przyklejane są do naturalnych w odległości ok. 1-1,5 mm od krawędzi powieki. Prawidłowe wykonanie zabiegu jest dość pracochłonne dlatego trwa on ok 2,5 godziny. Jednakże efekt wart jest tego oczekiwania gdyż jest zniewalający.


Naturalne rzęsy "żyją" ok. 2 miesiące, po czym rzęsa wypada, jeżeli jest do niej przyklejona sztuczna to wypada razem z nią. W tym miejscu wyrasta oczywiście nowa rzęsa. Aby utrzymać idealny wygląd przedłużanych rzęs, powinno się je uzupełniać co ok. 3 tygodnie.
Zabieg daje same korzyści: koniec malowania tuszem, rzęsy są wodoodporne, zawsze masz o poranku wyraziste spojrzenie a na basenie nic się nie rozmazuje

O rzęsy jakoś specjalnie dbać nie trzeba. Należy tylko pamiętać, by nie zmywać oczu preparatami na bazie tłuszczu, gdyż zawarte w nich składniki rozpuszczają klej i tym samym skracają trwałość nowych rzęs. Powinno się stosować płyny na bazie wody. To samo tyczy się tuszów, które też zawierają tłuszcze. Dostępne są tusze na bazie wody, aczkolwiek malowanie rzęs po przedłużeniu ich jest naprawdę zbędne!
Nie należy trzeć oczu.

Rzęsy mogą być zdjęte w każdym momencie. Zdejmuje się je specjalnym preparatem. Aby nie uszkodzić naturalnych rzęs, należy zrobić to u swojej kosmetyczki.

Przeciwwskazania:- wszelkie choroby wywołujące nadwrażliwość oczu
- zapalenie spojówek
- jęczmień
- zapalenie i opuchlizna wokół oczu

W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielę odpowiedzi, proszę pisać na adres: skorpion_25@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz